KOCHAMY | muzykę,

TANIEC I DOBRĄ ZABAWĘ.

Wiemy jak przekazać ludziom radość

i pozytywną energię.

.
.

O NAS

Dj & Lady Sax -  to idealne połączenie muzyki prezentowanej przez Dj-a z niepowtarzalnym i ujmującym dźwiękiem saksofonu.

Wyróżnia nas fakt, że w skład naszego teamu wchodzą wyłącznie saksofonistki, znane z programów telewizyjnych.   Absolwentki Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie,  Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w klasie saksofonu i Wydziału Piosenki oraz Podyplomowego Studium Jazzowego w klasie Wokalistyki Jazzowej.  Współpracują z teatrem „Komedia” ”ROMA” i  ”BUFFO” w Warszawie.

Dj-e z naszej ekipy to prawdziwi fachowcy w swojej branży. Nienaganny wygląd, kultura osobista i energia – to ich domena.  Zagrali niezliczoną ilość imprez klubowych i prywatnych. Rezydenci jednych z najbardziej znanych klubów stolicy. W ich repertuarze znajdziecie nie tylko najnowsze gatunki muzyki, ale również sprawdzone przeboje lat 70′, 80″ i 90″  Są wstanie zapewnić oprawę muzyczną na event, pokaz mody, imprezę firmową i prywatną w tym również na wesele.

W repertuarze Dj& Lady Sax  znajdziecie Państwo największe światowe przeboje.

Dj& Lady Sax  obsługuje:

    • Eventy
    • Imprezy firmowe
    • Imprezy okolicznościowe
    • Studniówki
    • Wesela

Prowadzimy imprezy w języku angielskim.

Posiadamy znakomite nagłośnienie i oświetlenie które podkreśla i nadaje każdej naszej imprezie wyjątkowy charakter. Nasi oświetleniowcy wykonają na Państwa życzenie dekoracje światłem, nadając imprezie niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy do współpracy

human hair wigs clip in hair extensions human hair weave scarpe mbt louboutin pas cher louboutin pas cher Ralph Lauren pas cher ralph lauren pas cher air max pas cher canada goose pas cher air max 90 pas cher louboutin outlet Canada Goose Pas Cher